English
اطلاعات تماس
 
تلفن:
نمابر: 02189781794-02188334093
آدرس دبیرخانه: instagram: anjoman_modiriat
پست الکترونیکی: office.iams@gmail.com
کد پستی:
مشاهده جزئیات

1393/02/31 - 10:6

بسمه تعالی

فراخوان ششمین کنفرانس بین المللی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد

 

با سلام

فراگیر شدن ادبیات بودجه ریزی مدرن در ایران، بویژه با تاکید بر اجرای بودجه ریزی بر مبنای عملکرد(PBB) در اسناد بالا دستی همچون بندهای 32 و 33 سیاست های کلی قانون برنامه پنجم توسعه، ابلاغی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)   و مواد 218 و 219 قانون برنامه پنجم توسعه و همت دولت یازدهم بر اجرایی کردن قوانین مذکور، دبیر خانه کنفرانس را بر آن داشت تا "ششمین کنفرانس بین المللی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد(PBB) "را با اشتیاق بیشتر در حوزه های کاربردی برگزار نماید.

از طرفی استقبال بیش از پیش دانشگاهیان، مدیران و کارشناسان اجرایی و کسب تجربیات جدید با اجرای نظام بودجه ریزی بر مبنای عملکرد در برخی از سازمان های دولتی و غیر دولتی، باعث شد که محور اصلی کنفرانس ششم بر ارائه تجربیات دستگاههای موفق، و با تاکید بر راهکارهای تشویق و ترغیب سازمانها و دستگاه ها در استفاده از سیستم بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، در خرداد ماه 1393 برگزار نماید.

لازم به ذکر است که ؛ دبیر خانه کنفرانس با همکاری اساتید و خبرگان مدل "جایزه بلوغ بودجه ریزی برمبنای عملکرد " را طراحی کرده ودر نظر دارد نحوه ارزیابی سازمانها را در یک همایش یک روزه در بهمن ماه 1392 برای مدیران  و کارشناسان برنامه بودجه و مالی سازمان ها تشریح نماید.

لذا دبیر علمی کنفرانس از کلیه محققین، مدیران و کارشناسان دعوت می نماید که ضمن ارائه یافته های خود در حوزه بودجه ریزی بر مبنای عملکرد در قالب نمایشگاه و یا ارسال مقاله، در کنفرانس ، همایش جایزه بلوغ وکارگاههای آموزشی مربوطه شرکت نمایند.

کسب اطلاعات بیشتر درباره کنفرانس، همایش جایزه بلوغ و کارگاههای آموزشی و نحوه ثبت نام با مراجعه به آدرس اینترنتی www.PBBconference.ir امکان پذیر می باشد. قبلا از بذل عنایتی که می فرمایید کمال تشکر و امتنان را دارد.

 

                                                                                                       دکتر عادل آذر

                                                                                                  دبیر علمی کنفرانس

منبع : دبیرخانه انجمن علوم مدیریت ایران
تعداد بازدید : 1248
تاریخ انتشار : 1393/02/31 - 10:6
آخرین تاریخ بروزرسانی : 1393/02/31 - 10:6
شناسنامه انجمن

انجمن علوم مدیریت ايران به منظور گسترش و پيشبرد و ارتقاي علم و توسعه كمي و كيفي نيروهاي متخصص راه اندازی شده است.